Interviewing Skills

İngilizce mülakatta sıklıkla sorulan sorular ve profesyonel bir dilde cevapları, sektöre ve pozisyona özgü mülakat şekilleri üzerinde role play çalışmaları içeren bu eğitim çoğunlukla bireysel bir eğitim olarak tercih edilmektedir. Bu eğitim kişinin mülakat sorularına daha önce çalışarak hazırlıklı olması ve bu şekilde özgüven kazanması, kontrolü kaybetmeyerek olumlu izlenim yaratması ve potansiyelini karşıya doğru aktarabilmesi amaçlanmaktadır.

Ne Öğrenirim?: İngilizce mülakatta gerekli olan soruları öğrenmek ve nasıl cevaplamanız gerektiğini birlikte çalışmak, Sektörünüze ve pozisyonunuza özgü mülakat şekilleri üzerinde prova (role play) yapmak.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?: Gireceğiniz mülakatta sorulara daha önce çalışarak başarılı olma, İngilizce mülakatta önceden hazırlıklı olarak özgüveninizi kazanma, kontrolü kaybetmeyerek olumlu izlenim yaratma, yaptığınız işi ve potansiyelinizi karşıya doğru aktarabilme, mülakatı verimli bir şekilde sürdürerek İngilizce mülakatta başarılı olma.

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?