ABA English

ABA English, günlük hayat ve iş hayatında kullanacağınız İngilizceyi keyifli, verimli ve mümkün olan en kısa zamanda başlangıçtan en üst seviyeye kadar öğrenmenizi / geliştirmenizi sağlayan online İngilizce öğrenme çözümüdür.

Dünya’nın 170 ülkesinde 24 milyondan fazla kullanıcıya online İngilizce öğrenme deneyimi sunan ABA English, 40 yılı aşkın İngilizce öğretme deneyimi olan English Worldwide tarafından geliştirilmiştir.

ABA English, doğal dil öğrenme yöntemiyle İngilizceyi rahatlıkla “anlamınızı”, “yazmanızı” ve “konuşmanızı” sağlar.

BAŞARISININ KAYNAĞI

Eğlenceli Gelişim
Her bir ünite İngiliz ve Amerikalı oyuncularla çekilmiş gündelik hayattan örnekler içeren bir ABA kısa filmi ile başlar. Filmlerdeki karakterler arasında geçen diyaloglar üzerinden dinleme, anlama, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirir.
Doğru Yol Haritası
ABA English sistemine kayıt olan her bir kullanıcıya okuma, yazma ve konuşma üzerine hazırlanmış bir seviye belirleme testi e-mail ile ulaşır. Kullanıcı testin sonucuna göre ilgili seviyeden ve üniteden itibaren öğrenmeye başlar.
Sistematik İngilizce Deneyimi
ABA kısa filmini izlerler, diyalogları seslendirirler, duyduklarını yazarlar, karakter seçip canlandırma yaparlar, video derslerle ve alıştırmalarla gramer öğrenirler, filmdeki kelimeleri, anlamlarını, çekimlerini pekiştirirler ve değerlendirme testleri ile seviyeleri aşarlar.
Gerçek Öğretmen Desteği
ABA English platformunda Business veya Excellence paketlerine kayıt olan her bir kullanıcıya bir özel öğretmen sistem tarafından atanır. Bu öğretmenler kullanıcıların gelişim süreçlerini takip eder, kişilere devam eden süreçte bilgi ve motivasyon anlamında destek olurlar. Business pakette öğretmenlerle yazılı ve Excellence pakette hem yazılı hem de görüntülü iletişime geçebilirsiniz.ABA English, resmi Cambridge English Language Assessment sertifikalarını yayınlamaya yetkili bir test merkezi haline gelen ilk online (çevrimiçi) akademidir.
ABA English, resmi Cambridge English Language Assessment sertifikalarını yayınlamaya yetkili bir test merkezi haline gelen ilk online (çevrimiçi) akademidir

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM YÖNETİCİLERİ İÇİN YÖNETİM PANELİ

Business Paket
İnsan Kaynakları ve eğitim yöneticileri, yönetim panelinden çalışanların aktivitelerini ve gelişimlerini takip edebilir.

 • İK veya Eğitim Yöneticisi, seviye testine – ihtiyaç duyulan bazda – erişimi etkinleştirebilir.
 • Bir kullanıcının sistemde geçirdiği süre vb. birçok çalışma raporu indirebilir.
 • Kullanıcılar, ABA English merkezindeki bir eğitimci ile eğitim panelini ve sürecini anlatan bir oryantasyon eğitimi yapabilir.
 • Çevirim içi ve çevirim dışı kullanılabilir.

Excellence Paket
Business Pakete ek olarak;

 • Her bir kullanıcı, 1 yıl içerisinde ders başına 30 dakika olmak üzere toplam 18 online birebir dersi ana dili İngilizce olan bir öğretmenle pratik yapabilir.

ABA ENGLISH PLATFORMUNDA NELER VAR?

 • 6 seviye, 144 ünite, 1.150 bölüm, 600 çalışma saati ile öğrenme deneyimi

ABA English Hangi Cihazlarda?

 • Tüm internet tarayıcısı olan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, mobil (Android ve IOS işletim sistemine sahip) cihazlarda…

ABA English’in Onur ve Ödül Tablosu

 • Cambridge English tarafından tanınan ilk dijital okul sınav merkezi
 • En iyi öğrenme aplikasyonu (Reimagine Education 2015)
 • Apple worldwide tarafından Google’ın “2016’nın En İyisi”
 • Önerilen Web ve Uygulama (EUROCALL).
 • 2017’nin En İyi 20 İspanyol Startup’ı (Actualidad Económica)
 • LinkedIn: En iyi Çalışan Markası KOBİ Ödülü 2017
Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?