ABA English

ABA English, günlük hayat ve iş hayatında kullanacağınız İngilizceyi keyifli, verimli ve mümkün olan en kısa zamanda başlangıçtan en üst seviyeye kadar öğrenmenizi / geliştirmenizi sağlayan online İngilizce öğrenme çözümüdür.

American & British Academy; 2013 yılında Barselona’da kurulan, yüksek teknoloji kapasitesi ile uzun yıllara dayanan uzun mesafeli (Long-distance) İngilizce öğretme deneyimi uzmanlığını birleştirmiş sıra dışı bir EdTech (Eğitim Teknolojileri) girişimidir.

Dünyanın 170 ülkesinde 40 Milyondan fazla kullanıcısı olan ABA English; doğal ana dil öğrenme metoduyla; Türk öğrenme kültürüne son derece uygun olarak tasarlanmış, dikkat seviyesini yüksek tutan, Londra ya da New York’daymış gibi İngilizce öğrenme deneyimini sunuyor.

ABA English, doğal dil öğrenme yöntemiyle İngilizceyi rahatlıkla “anlamınızı”, “yazmanızı” ve “konuşmanızı” sağlar.

BAŞARISININ KAYNAĞI

Eğlenceli Gelişim
Her bir ünite İngiliz ve Amerikalı oyuncularla çekilmiş gündelik hayattan örnekler içeren bir ABA kısa filmi ile başlar. Filmlerdeki karakterler arasında geçen diyaloglar üzerinden dinleme, anlama, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirir.
Doğru Yol Haritası
ABA English sistemine kayıt olan her bir kullanıcıya okuma, yazma ve konuşma üzerine hazırlanmış bir seviye belirleme testi e-mail ile ulaşır. Kullanıcı testin sonucuna göre ilgili seviyeden ve üniteden itibaren öğrenmeye başlar.
Sistematik İngilizce Deneyimi
ABA kısa filmini izlerler, diyalogları seslendirirler, duyduklarını yazarlar, karakter seçip canlandırma yaparlar, video derslerle ve alıştırmalarla gramer öğrenirler, filmdeki kelimeleri, anlamlarını, çekimlerini pekiştirirler ve değerlendirme testleri ile seviyeleri aşarlar.
Gerçek Öğretmen Desteği

Her kullanıcıya özel atanan eğitmen ile mesajlaşma imkanı sağlar. Böylece kullanıcıların devamlılığı ve motivasyonuna pozitif etki sağlanır.

ABA English, resmi Cambridge English Language Assessment sertifikalarını yayınlamaya yetkili bir test merkezi haline gelen ilk online (çevrimiçi) akademidir

İNSAN KAYNAKLARI VE EĞİTİM YÖNETİCİLERİ İÇİN; 

Executive English Coaching’in uzmanlık alanı “Global İş İngilizcesi ve İletişimi”. Ancak tüm İngilizce seviyelerindeki çalışanlarınızın gelişimine ABA English ile katkıda bulunabilirsiniz. 

Günlük hayatta karşılaşılan durumları dinleme-anlama, konuyla ilgili konuşma ve yazmadan oluşan 4 adımda işleyen bir metotla sunar.

Çalışanlarınız her seviye sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olurlar.

Canlı grup dersleri ile konuşma pratiği imkanı sunar.

Her kullanıcıya özel atanan eğitmen ile mesajlaşma imkanı sağlar. Böylece kullanıcıların devamlılığı ve motivasyonuna pozitif etki sağlanır.

İnsan Kaynakları ve eğitim yöneticileri, yönetim panelinden çalışanların aktivitelerini ve gelişimlerini anlık olarak takip edebilirler.

 • İK veya Eğitim Yöneticisi, seviye testine – ihtiyaç duyulan bazda – erişimi etkinleştirebilir.
 • Bir kullanıcının sistemde geçirdiği süre vb. birçok çalışma raporuna ulaşabilirler.

ABA ENGLISH PLATFORMUNDA NELER VAR?

 • Kullanıcılar her seviye sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olurlar.
 • Başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar “Genel İngilizce” öğretmeyi amaçlayan bu program 6 seviyede-Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesine (CEFR) karşılık gelen- toplam 144 ünite, 1150 bölüm ve 600 çalışma saatinden oluşan bir öğrenme deneyimidir. 

ABA English Hangi Cihazlarda?

 • Tüm internet tarayıcısı olan masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda, mobil (Android ve IOS işletim sistemine sahip) cihazlarda…

ABA English’in Onur ve Ödül Tablosu

 • Cambridge English tarafından tanınan ilk dijital okul sınav merkezi
 • En iyi öğrenme aplikasyonu (Reimagine Education 2015)
 • Apple worldwide tarafından Google’ın “2016’nın En İyisi”
 • Önerilen Web ve Uygulama (EUROCALL).
 • 2017’nin En İyi 20 İspanyol Startup’ı (Actualidad Económica)
 • LinkedIn: En iyi Çalışan Markası KOBİ Ödülü 2017

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?