Soundview Executive Book Summaries

(online İngilizce iş kitapları kütüphanesi)

Executive English Coaching’in uzmanlık alanı “Global İş İngilizcesi ve İletişimi” ve danışanlarımızı birebir koçluk ve atölye çalışmalarının dışında da farklı kaynaklarla güncel iş hayatını ve uzmanlık alanlarını İngilizce takip ederek “Global İş Hayatı”nın içinde olmalarına destek sağlayan Soundview eşsiz bir kaynak.

Soundview Executive Book Summaries;  İngilizcesi upper intermediate ve advanced seviyede olan çalışanlarınızın içinde bulunduğu sektöre ilişkin ve kendisini geliştirmek istediği konularda (Management Skills, HR, Team-Building vb.) farklı kaynaklardan sunulan bilgiyi özetleyen ve bu şekilde kişinin en hızlı şekilde en önemli bilgiye erişmesini sağlayan eşsiz bir veri tabanıdır.

Profesyonel Gelişim Fırsatı
Soundview sayesinde, tüm dünya genelinde İngilizce olarak yayınlanan en güncel ve en çok satan iş kitapların özet içeriklerine, yazarlarla yapılan söyleşilere ve uzmanlarca hazırlanan online seminerlere en hızlı ve etkili şekilde erişim sağlar ve bu yeni bilgiler ile profesyonel gelişiminizi desteklersiniz.

Başarısının Sırrı Nedir?
İş dünyasının hızlı değişimi, rekabeti ve çevresel faktörlerin etkisiyle kariyer basamaklarını tırmanmaya istekli ve hedefleri olan profesyonellerin zamanlarını daha efektif kullanması gerekliliğini gün geçtikçe artırıyor. Soundview’in eşsiz veri tabanı sayesinde iş dünyasının profesyonelleri bir kitap okuyabilecekleri sürede 40 kitaptan almaları gereken bilgiye özet bir şekilde sahip olabiliyorlar.

Soundview’de Neler Var?
Sektörlere, pozisyona, ilgi  alanlarına uygun olarak 60+ farklı başlıkta içeriğe filtreleyerek ulaşma imkanı sunar. Her hafta güncellenen kaynaklar şu şekildedir:

 • 1000+ Kitap Özeti (her biri 8 sayfa)
 • 200+ Webinar / Online Seminerler (10 dakika)
 • 300+ Uzmanlar ile Söyleşiler (20 dakika)
 • 300+ SmartTips Videoları (5 dakika)
 • 100+ Executive Edge Strateji Bültenleri (4 sayfa)

Çok Kanallı Kullanım İmkanı
Soundview’in zengin içeriklerine en az 5 farklı yoldan erişim sağlanmaktadır (PDF, mp3, mp4, Kindle, video, ePub vb.). Android ve iPhone’dan bağlanırken de Soundview app kullanılabilir.

İnsan Kaynakları Sistemlerine Entegrasyon
Şirketlerin e-öğrenme sistemlerine entegrasyon ile çalışanların bütünsel bir öğrenme deneyimi yaşama imkanı sağlar.

Soundview’i İndirimli Kullanın
Executive English Coaching, Soundview’in Türkiye Partneri olması ayrıcalığına sahip olarak  indirimli kullanmaya başlamak için bize ulaşın.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?