Bireysel Çözümler

İş hayatında uluslararası kariyer hedefleriniz varsa ve bu hedeflere ulaşmak için kendinizi geliştirmeye istekli ve açıksanız, doğru yerdesiniz. Executive English Coaching, sizin gibi kendine yatırım yapmanın önemini bilen, hedef odaklı kişilerle çalışır ve onlara kariyerlerinde koçluk ve danışmanlık sunar.

Eğer bu kariyer gelişim programını şirketiniz karşılıyorsa, siz şirketiniz için yatırım yapmaya değer bir yeteneksiniz demektir.

Executive English Coaching programları ile kendinize katacağınız iletişim becerileri sayesinde uluslararası iş hayatında fark yaratacak ve parlayacaksınız. Lokal bir profesyonelden global bir iş insanına dönüşeceksiniz.

İngilizce CV’nizi daha profesyonel hale getirmek için “CV Drafting”, İngilizce iş görüşmesine hazırlanmak için “Interviewing Skills” gibi son derece odaklı programlara dahil olabileceğiniz gibi; İngilizce biliyor ancak iş hayatınızda yeterince etkili kullanamadığınızı düşünüyorsanız birebir koçluk ile “Business English” programında ihtiyacınıza yönelik bir yol haritası ile arzu ettiğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.

Expat pozisyonu için hazırlanıyor ya da uluslararası ekipleri yönetiyorsanız “Expat Program”/”Working Across Cultures” programı ile de tamamen “Culture” ve “Communication” odaklı bir programla ilerleyebilirsiniz.   

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?