Expat Program

Expat pozisyonu için hazırlanıyorsanız ya da uluslararası ekipler ile çalışıyorsanız kültürel farklılıklarla baş etmenin yanı sıra İngilizce iletişim becerileriniz de bir o kadar önem taşımakta.

Uluslararası firmalarda bölgesel görevler alan üst düzey yöneticiler için tasarlanan “Expat Program” /“Working Across Cultures” eğitimi, bir yandan okuma, dinleme ve konuşma alanlarında üst düzey iş İngilizcesinin gelişimine katkıda bulunurken, bir yandan da farklı kültürlerin iş yapma biçimlerinden örnekler ve vaka analizleri ile danışanın kültürler arası iletişim ve üst düzey yönetim alanında farkındalık ve donanım kazanmasını amaçlar. 

Ana konusu kültürel farklılıklar olması sebebi ile “Culture” ve İngilizce okuma, dinleme, anlama ve konuşmaya odaklanması bağlamında “Communication”dır. Uluslararası iş yapış şekillerinde kültürel farklılıklara değinen ilk ve tek eğitimdir. Vaka analizleri ve kişiye özel yaklaşımı ile direk ihtiyaca yönelik fayda sağlar. Bu eğitim; bir çoğu tecrübe edilerek, uzun yıllar içerisinde edinilebilecek bilgi ve yaklaşımlar hakkında daha görevin ilk aşamasında danışanın farkındalığının oluşmasını sağlayarak atanılan uluslararası görevde başarıyı destekler.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?