person-anonimm

Bugün global bir çalışanım ve EEC Eğitim danışmanlığından almış olduğum yabancı dilde mülakat eğitimi benim bu yolda attığım en verimli adımlardan biri oldu, aldığım eğitim hem kendimi ve kariyerimi nasıl doğru bir şekilde karşı tarafa aktarabileceğimi, görüştüğüm şirketlerde aslında neden çalışmam gerektiğini hangi doneler ve yollarla sunmam gerektiğini öğretti. Bu yolda birlikte çalıştığımız için çok memnunum.

person-anonimm

Jennifer ile birlikte çalışmak çok eğitici olduğu kadar çok da keyifliydi. Pandemi sürecinde online devam ettiğimiz derslerimizde enerjisinden hiçbir şey kaybetmediği gibi her zaman da pozitif davranışlarıyla moral ve motivasyon da sağladı. Bunların yanında profesyonel bilgi seviyesi ve yönlendirmeleri de iş yaşamımda pozitif değişikliklere neden oldu. Profesyonel anlamda İngilizce dil kabiliyetim için de çok faydalı olduğunu görüyorum ve farkı yaşıyorum. Kesinlikle çok memnun kaldığım bir süreç geçirdim. Tüm ekibinize en içten teşekkürler. Sevgiler

person-anonimm

Executive English Coaching’i sadece bir İngilizce kursu olarak değerlendirmemenizi öneririm. İngilizce yetkinliklerinizi geliştirmek üzere interviewing, negotiation, communication in crisis ve presentation programlarında yeni ve etkileyici kalıplar öğrenebileceğiniz, Billur Hanım’ın eğitim ve yaşam koçluğu önderliğinde iş yaşamını, ekonomik ve toplumsal olayları İngilizce olarak keyifli bir şekilde tartışabileceğiniz profesyonel bir eğitim ve koçluk merkezi. Kişisel İngilizce seviyenizde sıçrama yaşamak, global katılımlı toplantılarda fikirlerinizi güvenle aktarmak ve akıcı sunumlar yapmak istiyorsanız Executive English Coaching’e başvurmalısınız.

person-anonimm

EEC ile uzun süredir keyifle çalışıyorum.Sürdürülebilir kalitesi ve profesyonelliği ile öğrenme süreçlerimizde fark yaratıyor.Sadece eğitim açısından değil iş hayatındaki tüm gelişim süreçlerinde desteğini hissediyorum. EEC’yi bu alanda gelişimi hedefleyen herkese candan öneriyorum.

person-anonimm

Yüz yüze eğitim imkanlarının kısıtlı olduğu bu dönemde Executive English’in sunduğu online eğitime katılma imkanım oldu.

Kurs içerik olarak çok iyi hazırlanmıştı, meslekten bağımsız olarak herkesin ihtiyacı olan konuların üzerinde duruldu. Grup eğitimi olmasına rağmen birebir ders alıyormuşum gibi hissettim çünkü Billur hanım çok ilgili ve dahil ediciydi. Benim için çok verimli geçen bir etkinlik oldu; sürekli kullandığım bir kelimeyi yıllardır yanlış telaffuz ettiğimi yine sayesinde öğrendim .

İngilizceyi işim gereği çok sık kullanmama ve doğrusunu bildiğimi düşünmeme rağmen ufak detaylarla nasıl daha profesyonel olunur konusunda çok iyi bir kılavuz oldular.

 Çok teşekkür ederim Billur hanım ve ekibine …

Bizimle İletişime Geçin

Your Partner in Global Business Communication

     

    Open chat
    Merhaba,
    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?