Executive English Coaching; gerçek portansiyelinizi global iş dünyasında profesyonel bir şekilde yansıtabilmeniz amacı ile “Global Business Communication”a odaklanmıştır ve kesinlikle bir İngilizce kursu değildir.

Kurumsal şirketlerde çalışan halihazırda İngilizce bilen yönetici ve yönetici adaylarının İş İngilizcesi becerilerini geliştirerek, globalleşen iş dünyasında daha da etkili olmalarına destek olur.

Kurumsal iş hayatından gelen, yurt dışında yetişmiş, yaşamış, okumuş ya da çalışmış İngilizce ve Türkçeye ana dili seviyesinde hâkim eğitmenlerimizle; profesyonel hayattaki iletişim ihtiyaçlarınıza yönelik kişiye veya şirkete özel programlar hazırlar. 

Kimin İçin

Executive English Coaching’den eğitim alanlar işinde başarılı, konusuna hakim, kariyer hedefleri olan ve global iş dünyasında söz sahibi olmak isteyen iş insanlarıdır.Ancak, İngilizce bildiği halde hedefine ulaşmak için global iletişim becerilerini geliştirmesi gerektiğine inanan profesyonellerdir.

Çalışma Şeklimiz

İş hayatında global iletişim ihtiyaçlarınızı belirlemek amacıyla detaylı bir ilk görüşme gerçekleştirilir. Katılımcı seviyesi, eğitim amacı, iş alanının ve pozisyonun özellikleri ve ihtiyaçlar analiz edildikten sonra size/şirketinize özel bir program oluşturulur ve gelişim yol haritası belirlenir.

Bizimle İletişime Geçin

Your Partner in Global Business Communication

     

    Open chat
    Merhaba,
    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?