Business English


Profesyonellerin uluslararası platformlarda ve özellikle toplantı, mülakat, sunumlar, iş yazışmaları, telefon görüşmeleri, telekonferanslar ve müzakerelerde kullandıkları İş İngilizcesi hakimiyetlerini güncel terim, kelime ve kalıpları pekiştirerek geliştirmelerini hedefleyen bir eğitim programıdır.

Konuşma / Speakout


Kelime hazinesi yeterli olmayan ve İngilizce konuşma güçlüğü çekenlere yönelik olan bu program BBC Learning English ve BBC Worldwide işbirliği ile hazırlanmıştır. Speakout programı İngilizce iletişim konusunda daha özgüvenli ve daha akıcı şekilde konuşmayı sağlayan bir eğitim programıdır.

E-mail Writing


Profesyonellerin, global iş hayatında her gün başvurduğu e-mail yoluyla iletişimlerde, doğru yazım tekniklerini ve kalıpları öğrenmelerini, doğru dilbilgisi ve alıcıya göre değişen ton ve üslup ile etkileyici e-mail yazmalarını ve günlük hayatta karşılaştıkları örneklerden yola çıkarak hazırlanan e-mail çalışmaları ile öğrendiklerini pekiştirmelerini hedefleyen interaktif bir çalışmadır.

Presentation Skills / Sunum İngilizcesi


Sunum eğitimi ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.  

Negotiation and Persuasion Skills / Müzakere ve İkna Becerileri


Toplantı ve müzakerelerde kullanılan ifadeler ve ikna becerilerine odaklanan bu program tercihe göre 1 veya 2 günlük bir eğitim olarak sunulmaktadır. Video içerikleri ve role play alıştırmaları içeren bu interaktif programın ana konu başlıkları ikna etme amaçlı konuşma, ikna ve müzakere stratejileri, argüman yapılandırma, etkili kelime seçimleri (Power Words), ikna edici sunumlar, kabul etme/karşı çıkma için kullanılan ifadeler ve anlaşmazlıklar ile başa çıkma yöntemlerinden oluşmaktadır.

Interviewing Skills


İngilizce mülakatta sıklıkla sorulan sorular ve profesyonel bir dilde cevapları, sektöre ve pozisyona özgü mülakat şekilleri üzerinde role play çalışmaları içeren bu eğitim çoğunlukla bireysel bir eğitim olarak tercih edilmektedir. Bu eğitim kişinin mülakat sorularına daha önce çalışarak hazırlıklı olması ve bu şekilde özgüven kazanması, kontrolü kaybetmeyerek olumlu izlenim yaratması ve potansiyelini karşıya doğru aktarabilmesi amaçlanmaktadır

English for the Pharmaceutical Industry


İlaç endüstrisi ve medikal sektör, dünyadaki en uluslararası sektörlerin başında gelir. Global rakiplerin gerisinde kalmamak için şirketler ortak bir teknik dil kullanmak durumundadırlar. Bu sektörde başarılı olmak için kişilerin bu dili etkili şekilde kullanmaları şarttır. Özgüvenle konuştuğunuz Pharmaceutical English işyerindeki iletişim becerilerinizi güçlendirerek size ve şirketinize pek çok kapıları açacaktır. Bu eğitimde konular ilaç geliştirilmesinin tüm süreçlerini içerecek şekilde 6 başlıkta toplanmıştır.

English for Marketing


Rekabetin giderek yoğunlaştığı, yeni iletişim yöntemlerinin tüketicilerin vazgeçilmezi haline geldiği, sosyal medya sayesinde bilgi paylaşımının ışık hızına eriştiği günümüzde; tüm ticari ve sosyal kurumların işi her geçen gün zorlaşmaktadır. Teknoloji sayesinde artarak globalleşen iş dünyasında İngilizce kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Bu sebeple, pazarlama alanındaki profesyoneller yabancı iş ortaklarına düşüncelerini İngilizce olarak aktarabilmeli ve karşı tarafı doğru ifadeler kullanarak ikna edebilmelidir.

Business English Grammar


“Dün projeyi bitireceğim. Yarın projeyi bitirdim.” İş hayatında bu kadar basit bir hatayı yapan çok sayıda kişi var. Kendi konusunda tecrübeli, uzman kişiler İngilizce konuşulan bir iş ortamında ne yazık ki bu tür hatalar yaparak zayıf bir izlenim bırakmaktadırlar. Günümüz iş dünyasında şirketlerin varoluşları doğru ve sürekli bir bilgi alışverişine dayanmaktadır. Bu yüzden kendinizi ve kurumunuzu en etkili şekilde temsil edebilmek için doğru dil bilgisi kullanmanız gerekir. Business English Grammar programı sizi tam da bu konuda güçlendirmek için hazırlanmıştır

MBA İngilizcesi / Pre-MBA English


Pre-MBA English programı, Financial Times ve The Economist’den alınan içerikler ile hazırlanmış ve kişiyi İngilizce MBA programına hazırlamak için tasarlanmış, 36 ders saatini içeren yoğun bir İş İngilizcesi programıdır. Program, İngilizce MBA veya lisansüstü çalışmalara hazırlanan ve aynı zamanda daha ilerde MBA programlarına başvurmak isteyen profesyonellere yöneliktir.

Business English Boot Camp


Bu eğitim ile en az Intermediate Business English seviyesine kısa zamanda ulaşarak yabancılarla olan iletişiminizde kelime aramaktan kurtulur, neyi nasıl ifade edeceğim kaygısından uzaklaşarak özgüven kazanır, daha profesyonel bir konuşma hakimiyeti kazanarak karşıya iletmek istediğiniz konularda muhatabınız üzerinde daha olumlu bir izlenim uyandırır ve görüşmelerinizde verim kazanırsınız.  

Hukuki İngilizce / Legal English


Bu eğitim ile global profesyonelliğe geçiş yapar, doğru ve kolay anlaşılır yazılı iletişim ve akıcı İngilizceniz ile aklınızdan geçenleri eksiksiz olarak ifade eder, müzakere sürecinde pozisyonunuzu güçlü ve tam olarak savunur ve bu şekilde profesyonel hayatta fark yaratırsınız.

Yabancılar için Türkçe


Bu eğitim, yabancı olarak Türkiye’de belirli bir süre yaşamak zorunda kalan insanların çevresiyle iletişim kurması gerektiğinde kullanacağı kelime ve ifadeleri içerir.

English for Medical Presentation


Uluslararası konferanslara katılan, uluslararası başarıyı hedefleyerek çalışmalarını anlatan doktorların hak ettikleri değeri sunumları ile de görebilmeleri, kendilerini daha özgüvenli bir şekilde ifade edebilmeleri için Medikal sektörünün ihtiyaçlarına göre hazırladığımız “Medikal Sunum İngilizcesi Eğitimi” ile; Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlığa, kelime ve ifade zenginliğine yakın düzey

Effective Meetings: How to Participate Actively


Bu online eğitimde; toplantı katılımı, toplantı yönetimi, söze girme, görüş belirtme, toplantı tarihi ve yeri belirleme, toplantı yapılandırma, özetleme, sonuçlandırma vb. konularda uygulamalı bir eğitim sunulmaktadır.

Global HR Communication Skills – HR English


Bu program ile İngilizce iş ilanı hazırlama, yüzyüze ve telefonda iş görüşmeleri, mülakat değerlendirme ve raporları, insan kaynakları süreçlerinde yazılı iletişim, toplantı yönetimi ve farklı kültürlerle çalışma gibi birçok konuda gerekli profesyonel İngilizce iletişim becerilerine yoğunlaşacaksınız.

Bizimle İletişime Geçin

Your Partner in Global Business Communication

     

    Open chat
    Merhaba,
    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?