Presentation Skills / Sunum İngilizcesi

Sunum eğitimi ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.

 

 

Bu program birebir danışmanlık şeklinde de sunulmaktadır. İngilizce sunumunuzdan 2 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Programın Kazandırdıkları

  • İngilizce sunumlarda kullanılan terim ve ifadeler
  • Dinleyicinin ilgisini ve dikkatin çekme yöntemleri
  • Başlangıç, bağlantı ve sonuç için ifade kalıpları
  • Akıcı konuşma ve doğru telaffuz çalışmaları
  • Örnek sunum çalışmaları ile özgüven kazanma

Ne Öğrenirim?: Bu eğitim ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?: Gireceğiniz mülakatta sorulara daha önce çalışarak başarılı olma, İngilizce mülakatta önceden hazırlıklı olarak özgüveninizi kazanma, kontrolü kaybetmeyerek olumlu izlenim yaratma, yaptığınız işi ve potansiyelinizi karşıya doğru aktarabilme, mülakatı verimli bir şekilde sürdürerek İngilizce mülakatta başarılı olma.

Open chat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?