Presentation Skills / Sunum İngilizcesi

Uluslararası iş hayatında, yabancı bir grup önünde İngilizce olarak yapılan sunumlarda, kişinin kendine güvenli bir duruş ile ve profesyonel bir İngilizce ile konuşması, slaytlarda verilen bilgileri doğru ifadeler kullanarak izleyiciye açıklaması ve başarılı sunumlar gerçekleştirmesini hedefleyen bir programdır. Giriş, konuyu açıklama, sunum yapısı, konu değiştirme, özetleme ve sonuç aşamalarında kullanılan İngilizce ifadeler çalışılır ve katılımcıların hazırlayacağı örnek sunumlar ile çalışmalar pekiştirilir. 

 

Sunum eğitimi ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.

Bu program birebir danışmanlık şeklinde de sunulmaktadır. İngilizce sunumunuzdan 2 hafta önce bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Programın Kazandırdıkları

 • İngilizce sunumlarda kullanılan terim ve ifadeler
 • Dinleyicinin ilgisini ve dikkatin çekme yöntemleri
 • Başlangıç, bağlantı ve sonuç için ifade kalıpları
 • Akıcı konuşma ve doğru telaffuz çalışmaları
 • Örnek sunum çalışmaları ile özgüven kazanma

 Ne Öğrenirim?: Bu eğitim ile İngilizce sunumlarınızda, Türkçe sunumlarınızda yaşadığınız rahatlıkta ve aynı kelime ve ifade zenginliğinde sunum yapabilmeniz için gerekli ifade becerisini kazanır, değişik ve ustaca seçilmiş kelimelerle daha profesyonel bir sunum yapar, uluslararası yöneticiler üzerinde olumlu izlenim yaratarak, iş ortamınızda başarıyı yakalarsınız.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?:Profesyonel İngilizce sunumlardaki akışı ve ifadeleri öğrenerek, uygun şablonları tüm sunumlarınızda kullanmaya başlayarak, her sunumda gerçek performansınızı İngilizce’ye odaklanmadan gösterme fırsatı yakalarsınız.

Konu ile ilgili “İngilizce Finansal Sunum İfadeleri”, “İngilizce Sunumlarda Sayılar, Grafikler, Trendler” serisi blog sayfalarımıza göz atmayı unıutmayın. 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?