Birebir Danışmanlık

Size özel hazırlanan bu programda öncelikle iş hayatınızdaki iletişim ihtiyaçlarınızı, profesyonel hedeflerinizi ve geliştirmek istediğinizi becerileri birlikte belirleriz. Bulunduğunuz görev ve sektöre göre içeriği oluşturur, eğitim hedefleri koyar ve yol haritasını çizeriz.  Bu süreçte Executive English Coaching eğitmenleri hedefe doğru giden yolda en büyük desteğiniz ve rehberiniz olur.

İş hayatınızda karşılaştığınız durumlardan senaryolar türetir ve role play/vaka çalışmaları (case study) üzerinden global iletişim becerilerinizi geliştiririz. Executive English Coaching programları ile kariyerinizde ilerlerken gerekli olan doğru ve profesyonel iletişim becerilerini kazanırsınız. Bu sayede, gerçek potansiyelinizi uluslararası iş platformlarında yansıtır, güçlü iş ilişkileri kurararak kendinize ve şirketinize yeni fırsatlar yaratırsınız.

Eğitim programı süresi tamamen kişinin ihtiyacına uygun olarak belirlenir. İngilizce iletişim seviyenizi birebir tespit edip, ardından sizin için en uygun eğitmen eşleştirmesi ile “Global Business Communication” yolculuğunuz başlar. Belli bir mülakata hazırlanmak için üç saat yeterli olabilir; global bir yönetici pozisyonuna hazırlanmak için ise bir seneden fazla süre gerekebilir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?