Kurumsal Çözümler

Çalışanlarınızın şirketinizin marka yüzüdür. Onların duruşu ve oluşturduğu algı, şirketinizin duruşu ve algısıdır. Executive English Coaching eğitimleri, çalışanlarınızın global iş dünyasında şirketinizi temsil ederken profesyonel bir duruş sergilemesini ve şirketinizin gerçek potansiyelini doğru yansıtarak en güçlü algıyı oluşturmasını sağlar.

Çalışanlarınızın İngilizceyi halihazırda zaten bilmeleri gerektiğini düşünebilirsiniz; ancak “Business English”, “Global Business Communication” iş ortamlarında hem çalışanın hem de şirket performansınızı üst seviyeye taşıyacaktır.

Çalışanlarınızın İngilizce’de de gerçek performanslarını göstermelerini istiyorsanız; daha etkili İngilizce sunumlar yapmalarını, İngilizce toplantılarda profesyonel ifadeler ile gerçekte anlatmak istediklerini tam ve eksiksiz anlatabilmelerini, profesyonel bir dil kullanarak İngilizce rapor ve e-mail yazmalarını, kişinin İngilizce seviyesine, pozisyonuna ve sorumluluğuna uygun olarak birebir danışmanlık ve grup eğitimleri tasarlıyoruz.   

Executive English Coaching, şirketinizin hedef ve ihtiyaçlarını analiz ettikten sonra tercihinize göre üç farklı şekilde çözüm sunar:

  • Yönetici, yönetici adayları ve yatırım yapmak istediğiniz çalışanlarınıza birebir danışmanlık
  • Belli bir birimin ihtiyaçlarına veya belli bir beceriyi kazandırmaya yönelik grup eğitimleri
  • Kişiyi iş İngilizcesi seviyesine gelene kadar hazırlayan online eğitim platformu ve ileri seviyedeki kişilere uygun profesyonel gelişim ve iş becerilerini geliştiren İngilizce iş kitapları kütüphanesi

 

“İşe Alım İngilizce Seviye Tespit” hizmetimiz ile; İnsan Kaynakları profesyonellerine çok önemli bir destek sağlıyoruz. Özellikle kritik pozisyonlar için işe alım görüşmesi yapılan adayın; İngilizce seviyesini, pozisyon ve sorumluluğunun gereklerini yerine getirebilecek “Global İş İletişimi” becerilerine sahip olup olmadığını ölçüyor ve size raporluyoruz. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?