22 May

Online İngilizce İş Kitapları Özetleri Kütüphanesi

“Sevdiğiniz işi yapıyorsanız, bir gün bile çalışmış sayılmazsınız” derler. Ben sevdiğim ve hayat misyonum olduğuna inandığım işi 20 sene önce buldum: Türk iş insanlarının global iş dünyasında söz sahibi olmaları için onlara iletişim gücü katmak.

Yıllarca farklı sektörlerde görev aldıktan sonra kendi işimi kurarak beni çok mutlu eden bu amacı işime dönüştürebildim. 2010 yılından beri sürekli büyüyen Executive English ekibi ile Türkiye’de yüzlerce iş insanına İngilizce konuşurken özgüven ve akıcılık kazanmaları için destek olduk. Sadece lisan becerisi ve özgüven katmakla kalmadık; bizimle çalışan kişilere farklı kültürler ile iletişim kurmalarında, yönetici yetkinlikleri kazanmalarında ve kariyer yollarını belirlemelerinde yoldaş olduk. Onların yurt dışında veya yabancılar ile İngilizce iletişim kurdukları her iş ortamında doğru algı yaratmalarını sağladık.

Bunu başarırken en büyük kaynağımız Soundview Executive Book Summaries oldu. Soundview online İngilizce iş kitapları kütüphanesini senelerce araştırdıktan sonra buldum. Sürekli yeni ve çoğu zaman gereksiz bilgilerce uyarıldığımız günümüz dünyasında, filtrelenmiş, ana mesajı doğrudan veren ve iş hayatında çok ihtiyacımız olan becerileri katan Soundview’un kendini geliştirmeye hevesli her iş insanı için vazgeçilmez bir kaynak olduğuna inanıyorum.

Soundview’un 8 sayfalık ve 20 dakikalık iş kitapları özetlerini hem eğitim içeriklerimize katıyoruz hem de bizimle birebir çalışan iş insanlarına işe gidiş ve işten dönüş trafiğinde, spor salonunda ya da boş zamanlarında dinlemeleri için öneriyoruz. Soundview’da 1000 adet iş kitabının özetleri dışında yüzlerce kısa öneri videoları, yazarlar ve iş hayatından başarılı isimler ile söyleşiler, World Economic Forum konuşmaları ve farklı konulardan oluşan haftalık Executive Edge bültenleri var.

Örneğin, yeni bir göreve geçtiniz ve ilk defa büyük bir ekibe liderlik edecekseniz. Bu konudaki içeriklere ulaşmak için Soundview filtrelerinden “Leadership Styles” veya “Managing Teams” başlıklarını seçiyorsunuz. Soundview sadece bu iki başlık ile ilgili 240 farklı özet kaynak sunuyor. Bu kaynaklardan “Be a Transformative Leader: Three Principles” videosunu izlerken veya “Leadership and the One Minute Manager” kitabının özetini okurken, hem uluslararası iş hayatında kullanılan İngilizce terim ve ifadeleri pekiştiriyorsunuz hem de bunların doğru kullanımlarını ve telaffuzlarını öğreniyorsunuz. Ama en önemlisi başarılı bir yönetici olmak için gerekli yetkinlikleri farklı şirket ve kişilerin tecrübelerinden faydalanarak geliştiriyorsunuz. Dünyada en çok satan iş kitaplarını okuyor, farklı iş konularında bilgileniyor ve kendi iş hayatınıza uygulamanız konusunda cesaretlendiriliyorsunuz.

Bugüne kadar Türkiye’de binlerce iş insanının başarı hikayelerini yaratırken Soundview Executive Book Summaries’ten faydalanmasını sağladık. Uluslararası iş hayatında bilgi ve başarı sahibi bir iş insanı olma yolunda Soundview’un eşsiz kaynaklarından sizin de yararlanmanızı çok isterim.

Billur Cremer (EEC Founder)

“Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince referans gösterilmeden yayınlanamaz”

Bizimle İletişime Geçin

Your Partner in Global Business Communication

     

    Open chat
    Merhaba,
    Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?