MBA İngilizcesi / Pre-MBA English

Pre-MBA English programı, Financial Times ve The Economist’den alınan içerikler ile hazırlanmış ve kişiyi İngilizce MBA programına hazırlamak için tasarlanmış, 36 ders saatini içeren yoğun bir İş İngilizcesi programıdır. Program, İngilizce MBA veya lisansüstü çalışmalara hazırlanan ve aynı zamanda daha ileride MBA programlarına başvurmak isteyen profesyonellere yöneliktir.

Ne Öğrenirim?: İngilizce MBA programında ihtiyacınız olan ve vaka çalışmaları (case study) için gerekli olan kalıplar, kelimeler, cümleler, iş kavramları, kurumsal öğrenim, yenilik, yönetim kararları, piyasa dinamikleri, lisan ve iletişim yetenekleri gibi konular tamamıyla iş hayatından alınan modeller ile desteklenir.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?: Bu yoğun eğitimde öğrendiğiniz bilgileri İngilizce MBA programında alacağınız dersleri daha iyi anlamak ve takip etmek amacıyla kullanabilirsiniz. Konular tamamıyla alacağınız MBA programıyla alakalı olduğu için üniversitede alacağınız programa kolaylıkla adapte olabilir ve çalışmaları daha iyi kavrayabilir ve özgüvenle kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?