Hukuki İngilizce / Legal English

Bu eğitim ile hukuki İngilizce’de global profesyonelliğe geçiş yapar, doğru ve kolay anlaşılır yazılı iletişim ve akıcı İngilizceniz ile aklınızdan geçenleri eksiksiz olarak ifade eder, müzakere sürecinde pozisyonunuzu güçlü ve tam olarak savunur ve bu şekilde profesyonel hayatta fark yaratırsınız.

Konunun uzmanı eğitmenlerle sık kullanılan hukuki terimleri, ifadeleri çalışır, gerek sözleşme düzenlemelerinde gerekse müzakerelerde doğru İngilizce ile global dünyada kendinizi daha etkili ifade edersiniz. 

Ne Öğrenirim?: İngilizce memorandum, sözleşme ve benzeri hukuki dokümanları yazma, doğru imla, yazı stili ve formatları kullanma, hukuki bağlaçları, ifadeleri ve standard maddeleri öğrenme, hukuki konuşma İngilizcesi, sunum ve müzakere İngilizcesi kullanma.

Öğrendiğim bilgileri nasıl kullanırım?: Bu eğitim ile hukuki İngilizcede global profesyonelliğe geçiş yapar, doğru ve kolay anlaşılır yazılı iletişim ve akıcı İngilizceniz ile aklınızdan geçenleri eksiksiz olarak ifade eder, müzakere sürecinde pozisyonunuzu güçlü ve tam olarak savunur ve bu şekilde profesyonel hayatta fark yaratırsınız.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  Bizimle İletişime Geçin

  Your Partner in Global Business Communication

    

   Open chat
   Merhaba,
   Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?